Tegyen Ön is az egész-ségéért!

Milyen szerepe van a 3-1-2 meridiántornának az egészségünk fenntartásában? Hogy került a torna Magyarországra, miért fontos, hogy szakítsunk azzal az elavult felfogással, hogy a gyógyulásunkat valaki más kezébe helyezzük? Az egészségünkért nekünk kell tennünk, és csak akkor szerezzük meg az uralmat felette, ha mindennapi tettekre váltjuk az ezzel kapcsolatos tudásunkat.

Mi is a 3-1-2 torna?

A 3-1- 2 meridián-gyakorlatok végzésével kell, mintegy napi 20-30 percet szánni a saját meridiánjaink szabad energia-áramlásának biztosítására. Hogy milyen gyakorlatok ezek? A “3” arra utal, hogy három meridián-ponton akupresszúráznunk kell magunkat. Az “1” jelentése a hasunkról szól: fekvő vagy álló helyzertben hasi légzést kell naponta végezni. Végül a “2” a lábaink erejének a próbája: fizikai mozgás, akár helyben guggolás végzése is naponta szükséges.
A videó elkészítését teljes egészében a Semmelweis Egyetem finanszírozta, az a Bónusz kutatásban résztvevők számára készült, hogy a tornát egységes standard szerint végezzék.

A 3 pont kikeresése

A 3-1-2 meridiántorna olyan 20 perces testmozgás, melyet az emberek kifejezetten azzal a céllal végeznek, hogy egészségüket megőrizzék, illetve betegségükből gyógyuljanak. Egy átlagos testmozgáshoz képest jóval több előnyét élvezhetjük azáltal, hogy a torna kapcsán az ősi kínai bölcsességet, a hagyományos kínai orvoslás elemeit használjuk.Hogyan épül fel a torna és mire figyeljünk az egyes elemek végzésénél? A 3 három akupunktúrás pont masszázsára utal, az 1 a hasi légzésre, a 2 pedig a guggolásra, amit két lábbal végzünk. A torna keretét rugózás és csapkodás adja, melynek célja az energia csatornáink, azaz a meridiánjaink aktiválása.

Az Egészség Bónusz programról

Tudományos poszt-Covid kutatás kezdődik a 3-1-2 meridiántorna segítségével.

Érdekel!

3-1-2 Meridián Akadémia

Ingyenesen elérhető videók, tájékoztató anyagok, programok, hogy Ön is tegyen az egész-ségéért

Érdekel!